Kolizje na terenie powiatu oleckiego

2015-03-02 10:39:18 (ost. akt: 2015-03-02 10:39:48)
W każdym tygodniu policja zatrzymuje kilku nietrzeźwych szoferów. Ilu udaje  się bezkarnie przejechać...?

W każdym tygodniu policja zatrzymuje kilku nietrzeźwych szoferów. Ilu udaje się bezkarnie przejechać...?

Autor zdjęcia: sxc.hu zdjęcie ilustracyjne

W miniony weekend na terenie powiatu oleckiego doszło do 5 zdarzeń drogowych.

Pierwsza kolizja miała miejsce w miniony piątek przed godzina 14:00 w miejscowości Rogówko na terenie gminy Kowale Oleckie. Kierujący osobowym volkswagenem podczas manewru omijania samochodu ciężarowego, zaparkowanego na poboczu drogi, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym samochodem osobowym marki Renault. Po zderzeniu kierujący volkswagenem odjechał z miejsca zdarzenia.
Drugie zdarzenie miało miejsce również w piątek po godzinie 19:00 w Olecku. Kierujący samochodem osobowym marki Nissan nie zachował ostrożności podczas manewru cofania w wyniku czego uderzył w zaparkowany samochód osobowym marki Suzuki. Jarosław S. został pouczony.
Kolejne zdarzenie drogowe miało miejsce 27.02. po godzinie 22:00 w Olecku na ul. Plac Wolności. Kierujący osobowym deawooo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla kierującego samochodem osobowym marki Volkswagen w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Tomasz A. został ukarany mandatem karnym w wysokości 250 zł.
28.02. przed godzina 9:00 w Olecku na ul. Targowej kierujący samochodem osobowym marki Skoda podczas manewru cofania, nie zachował należytej ostrożności, w wyniku czego uderzył w prawidłowo zaparkowany samochód osobowy marki Fiat. Po zdarzeniu sprawca odjechał.
Ostania kolizja drogowa miała miejsce 28.02. po godzinie 13:00 w Olecku na ul. Leśnej. Kierujący osobowym bmw, włączając się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla kierującego samochodem osobowym marki Opel w wyniku czego doszło do zderzenia. Rafał N. został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB