„Rodzinka na dobre i na złe”

2014-06-16 13:06:42 (ost. akt: 2014-06-16 13:06:58)
„Rodzinka na dobre i na złe”

Autor zdjęcia: Archiwum przedszkola

W ramach obchodu Ełckich Dni Rodziny w Miejskim Przedszkolu „Bajka” w Ełku 6 czerwca odbył się Festyn Rodzinny, któremu przyświecało motto:„Rodzinka na dobre i na złe”.

Tego dnia na wszystkich przybyłych gości czekało wiele ciekawych atrakcji. Swoją obecnością zaszczyciły nie tylko przedszkolaki, ale i całe rodziny oraz wielu mieszkańców pobliskiego osiedla. Otwarcia festynu dokonała Dyrektor Przedszkola Pani Anna Małgorzata Kania, która powitała przybyłych gości i życzyła wszystkim dobrej zabawy. Na scenie zaprezentowały się wychowankowie ze starszej grupy „Krasnoludki” z programem artystycznym pt. „Rodzinka na dobre i na złe” dedykowanym rodzinom. Część artystyczna, konkursy, tańce i pląsy przy zespole muzycznym Marathon odbywały się na sali gimnastycznej, zaś wyśmienity bigos, kiełbaski z grilla, smaczne ciasta i ciasteczka upieczone przez rodziców można było nabyć na placu przedszkolnym.
Każdy uczestnik festynu mógł znaleźć coś dla siebie, bawić się wspaniale i co najważniejsze spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi. W tym roku każda rodzinka Miejskiego Przedszkola „Bajka” w Ełku otrzymała specjalny karnecik przygotowany przez personel przedszkola, na którym można było zbierać pieczątki w celu zdobycia nagrody głównej ufundowanej przez Urząd Miasta w Ełku. Taką pieczątkę można było uzyskać m.in. poprzez udział w różnorodnych rodzinnych zmaganiach, konkursach, pokazach mody, a także konkursie plastycznym pod hasłem „Moja rodzina”. „Bajkową Rodzinką Roku 2014” została rodzina Państwa Jurczyk z gr. „Skrzaty”, która oprócz wielu niespodzianek otrzymała z rąk Dyrektor Przedszkola wielki puchar. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy.

Cała impreza została uwieczniona na fotografiach – dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich jej uczestników.

Festyn Rodzinny zorganizowany przez MP „Bajka” stał się doskonałą okazją do oderwania się od codziennych zajęć na rzecz czynnego spędzania czasu wolnego z całą rodziną. W imieniu całej społeczności „Bajki” serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę podczas festynu i zapraszamy za rok.

B. Brodowska, MP „Bajka”Tagi:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB